Aktualności

Wesołych Świąt Wielkanocy!

Z okazji Świąt Wielkanocy chcielibyśmy życzyć wszystkim zdrowia, radosnych chwil z najbliższymi, dużo wypoczynku i samej pozytywnej energii!

Angie Team

 

Dwa zwycięstwa Weroniki

Wspaniały rezultat zawodniczki naszej Akademii Weroniki Ewald! Zaledwie 11-letnia podopieczna Arkadiusza Górskiego zwyciężyła w turnieju singlowym i deblowym na WTK Młodziczek (do lat 14) w Elblągu.

Finał singla

Weronika Ewald (Angie) – Weronika Janiszek (STK Sopot ) 6/1 6/4

Finał debla

W. Ewald (Angie) / N.Kowalczyk( WKT Mera Warszawa) – D. Korkuć (UKS RP SPORT Olsztyn )/ H. Jankowska (TTB&M Elbląg) 6/1 6/0

Brawo dla Weroniki i trenera!

Weronika wygrywa kolejny turniej

Świetny rezultat Weroniki Ewald (rocznik 2006) na Turnieju Wojewódzkim Młodziczek (do lat 14)! Podopieczna trenera Arkadiusza Górskiego zwyciężyła w turnieju singlowym, natomiast w deblu przegrała dopiero we finale.

Finał singla

Weronika Ewald (Angie) – Klara Maciejewska (P.T. Olimpia) 7/5  6/0

Finał debla

Weronika Ewald (Angie)/ Chyl Adrianna (STT Szczecinek) – K. Maciejewska (P.T. Olimpia)/H. Koczan (KKT Wroclaw)
3/6 6/7(1)

Serdecznie gratulujemy!

Witek Konopko na podium

Znamy już najlepszych sportowców 2016 roku wybranych przez czytelników „Naszej Okolicy”. Najlepsza trójka przedstawia się następująco:

1. Wojciech Fajfer – żużel (Borkowice)
2. Antoni Nieckarz – szpadzista UKS Muszkieter Mosina
3. Witold Konopko – tenis Akademia Tenisowa Angelique Kerber

Miło nam zakomunikować, że w dziesiątce sportowców roku 2016 znalazły się jeszcze

6. Angelique Kerber
9. Anastasiya Shoshyna
10. Katarzyna Kawa

Gratulujemy!

Mikołaj Kończal zwycięża

Świetny wynik naszego zawodnika Mikołaja Kończala, który zwyciężył w grze singlowej na Ogólnopolskim Turnieju Grupowym Młodzików (do lat 14) w Olsztynie.

W fazie eliminacyjnej Mikołaj pokonał następujących zawodników (wynik w setach): Michała Dójczyńskiego (MKT Łódź) 2/0, Karola Romera (ST Tie Break) 2/0 oraz Radosława Gajewskiego (Lechia Tennis Club) 2/0.

W grupie finałowej o miejsca 1-4 pokonał Filipa Tatera (KS Budowlani Olsztyn) 2/0, Olafa Pieczkowskiego (UKS RP SPORT Olsztyn) 2/1 oraz przegrał z Maksem Grygołowiczem (WKS Flota Gdynia ) 0/2 .

Gratulujemy!